O Naszej firmie

Firma Remontowo-Budowlana BUDMAR
Marcin Hanusiak

Firma Budowlano-Remontowa BudMar działa w branży ogólnobudowlanej od 2005 roku zdobywając doświadczenie i pozycję na rynku usług remontowo-budowlanych.
Firma posiada bazę i zaplecze, a także niezbędny sprzęt techniczny do wykonywania pełnego zakresu robót budowlano-remontowych. Roboty budowlane wykonywane są zgodnie ze sztuką budowlaną, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, oraz najnowszych materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa, które znają naszą fachowość, solidność i zangażowanie.
Na etapie planowania inwestycji umożliwiamy korzystanie z usług firmy architektonicznej z którą ścisle współpracujemy. W Naszej pracy stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm, co daje Państwu gwarancję,oraz obustronną satysfakcję.


Realizacje - pokaz foto

Przykładowe wykańczanie wnętrz domów jednorodzinnych i mieszakań...Zapraszamy do obejrzenia galerii

Galeria

  • "Gdy praca którą wykonujesz nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi." Ambicja to ostatni bastion porażki.

  • "Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję." Cele to wizja, której urosły nogi.

  • "Kiedy zaczynasz interes, nie martw się, że masz za mało pieniędzy." Ograniczone fundusze to nie wada, lecz zaleta." Nic bardziej nie rozwija pomysłowości.